hizmet şartlarımız

HİZMET ŞARTLARI

1 - enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. firmasına ait bir markadır. Amacı işverenler ile İş arayanlar arasında danışmanlık yapmak üzere hem istihdama katkı sağlamak hem de ticari faaliyette bulunmaktır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

2 – Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. her bir İş Arayan ve İşveren ile ayrı ayrı sözlü mülakatlar yaparak, karşılıklı ihtiyaçların belirlenmesi ve bu ihtiyaçların hem İş Arayan hem de İşveren tarafından en doğru şekilde karşılanabilmesi için uzman bir bakış açısı ile çalışmakta, bunun karşılığı olarak ise İşe Yerleştirme yapılması durumlarında İşverenden danışmanlık hizmet bedeli almaktadır.

3 – enuygunbakici.com üzerinden iş bulmak ve eleman bulmak için Üyelik kaydı, Profil ve Talep Formu oluşturulabilir. Bu hizmetler için enuygunbakici.com ve / veya Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. İş Arayan ve İşverenden herhangi bir ücret talep etmemektedir.

4 – İşveren tarafından enuygunbakici.com da görülen İş Arayan Adaylar ile görüşme talep edilmesi durumunda, Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. bu talebi öncelikle değerlendirmekte, uygun olması durumunda İş Arayana aktarmaktadır. İş Arayanın bu talebi kabul etmesi sonrası yapılacak bu görüşme veya görüşmeler için hem İşverenden hem de İş Arayandan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Görüşme yerinin İşveren tarafından kendi yerinde olacak şekilde talep edilmesi durumunda ise talep edilen yerin lokasyonuna göre İşverenden Ulaşım Hizmet Bedeli talep edilmektedir.

5 – İş Arayan tarafından enuygunbakici.com da görülen İşler ile görüşme talep edilmesi durumunda, Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. bu talebi öncelikle değerlendirmekte, uygun olması durumunda İşverene aktarmaktadır. İşverenin bu talebi kabul etmesi sonrası yapılacak bu görüşme veya görüşmeler için hem İşverenden hem de İş Arayandan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Görüşme yerinin İşveren tarafından kendi yerinde olacak şekilde talep edilmesi durumunda ise talep edilen yerin lokasyonuna göre İşverenden Ulaşım Hizmet Bedeli talep edilmektedir.

6 - Hem İş Arayan hem de İşveren tarafından oluşturulan talepler ; Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. tarafından uygun görülmesi durumunda, Profil, Üyelik gibi kişisel bilgiler hariç tutulmak üzere enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. ye bağlı diğer internet siteleri ve sosyal medya hesaplarında yayınlanabilir, paylaşılabilir.

7 - İş Arayan olarak Üyelik, Profil veya Talep oluşturan kişiler ile İşveren olarak Üyelik, Profil veya Talep oluşturan kişi ve kurumlar ; kişisel veriler hariç olmak üzere bu bilgilerinin açık kaynaklı olarak kullanılabileceğini, enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. ‘ nin bu bilgileri dilediğince işleyebileceğini, sosyal medya hesaplarında yayınlayabileceğini, 3. kişilerle paylaşabileceğini kabul etmiş sayılırlar.

8 - İş Arayan ve İşveren kişi; Üyelik, Profil veya Talep oluştururken verdiği bilgilerden dolayı ortaya çıkabilecek tüm kanuni, cezai veya idari sorumluluktan mükellef olduklarını kabul etmiş sayılır.

9 – enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. ; İş Arayan ve İşveren Kişinin ; Üyelik, Profil ve Talep Formu oluştururken verdiği bilgilerin doğruluğunu araştırma yada onaylama mükellefiyeti taşımaz. İşveren ve İş Arayanlar Üyelik, Profil ve Talep Formu doldururken verdikleri bilgilerin doğruluğunun tek sorumlusu kabul edilir.

10 – enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. ; İş Arayan ve İşverenin verdiği bilgiler doğrultusunda, 3. kişilerin ya da enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. ‘ nin zarar görmesi durumunda İşveren ve İş arayanı sorumlu tutma hakkına ve bu bilgiler nedeniyle herhangi bir ücret ödemesi durumunda, ödediği ücreti İşveren ve İş Arayan’ dan talep etme hakkına sahiptir. Tüm İşveren ve İş arayanlar, bunu kabul etmiş sayılır.

11 – İş Arayan ve İşverenler, sisteme verdikleri bilgiler doğrultusunda enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. nin kendileri için bir hesap, üyelik ya da profil oluşturabileceğini peşinen kabul etmiş olurlar.

12 - enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ gerekli gördüğü takdirde ve haber vermeden hem İş Arayan hem de İşverenin üyeliğini durdurma, Talebini kaldırma ya da silme hakkına sahiptir.

13 – enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ İşe yerleştirme yapmasından sonra hem İş Arayan hem de İşveren tarafında oluşabilecek güvenlik ile alakalı durumlardan sorumlu değildir ve hem İşveren hem de İş Arayanın güvenliğini garanti etmez. Hem İşveren hem de İş Arayan kendi güvenlik tedbirlerini almak zorundadır. Hem İşverenin hem de İş Arayanın karşılaşabilecekleri güvenlik ile alakalı durumlar için adli mercilere başvurmaları gerekmektedir.

14 - enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ hem İş Arayan hem de İşveren tarafından verilen bilgi ve belgelerin doğruluğunu araştırmak ve teyit etmek zorunda değildir. Bu bilgi ve belgelerin doğruluğunu araştırmak ve teyit etmek İş Arayan ve İşverenin sorumluluğundadır. Verilen yanlış bilgi ve belgelerden kaynaklı doğabilecek sorun ve hukuki durumlardan enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ. sorumlu tutulamaz.

15 - enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' nin uygulamış olduğu İşveren Koruma sistemi kapsamında 2. eleman taahhütü gibi bir uygulaması yoktur. 2. eleman talebinde bulunan müşterilerin tekrardan hizmet bedeli ödemeleri gerekmektedir.

16 - Bu sayfada bulunan tüm şartları enuygunbakici.com ve Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ gerek gördüğü zaman, önceden bilgi vermeksizin istediği şekilde değiştirme hakkına sahiptir.

17 - enuygunbakici.com internet sitesinde Üyelik, Profil ve Talep Formu Dolduran, İş Arayan ve İşveren kişiler yukarıda geçen tüm bilgileri okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini; paylaştığı bilgilerin doğru olduğunu kabul etmiş sayılırlar.